TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
553 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

1.Organize Sanayi Bölgesi Güvençli Sok. No:13 Selçuklu-KONYA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Burak DÖLEK DIŞ TİCARET firmamız da şu anda Dış Ticaret görevini üstlenen, Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden dış ticaret ve lojistik alanında yetiştirmiş olduğumuz toplam sekiz kişi görev yapmaktadır.

2 kişi; Afrika, Libya, Nijerya, Senegal, Gambiya, Togo, Sierra Leon, Niger, Kameron, Kongo, Angola, Gana dış ticaret pazarını yakından tanıyan,

2 kişi; Suriye, Ürdün, Mısır, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, İran, Irak, Sudan dış ticaret pazarını yakından tanıyan ve daha önce dış ticaret deneyimleri olan ,

3 kişi; Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Ermenistan, Nahçivan, İsrail, Kırgızistan, Kazakistan, Türkmenistan ve Özbekistan, Moldovya dış ticaret pazarını tanıyan ve daha önce dış ticaret deneyimleri olan,

1 kişi; Tanzanya Malavya,Uganda, Kenya, Kongo Cumhuriyeti pazarına hakim olan 1 kişi şirketimiz için çalışmaya başlamıştır.

Müşteri istek ve talepleri doğrultusunda şu anda oluşan bu kadroya alanında yetişmiş ve farklı ülkelerden kişiler eklemeyi amaçlamaktayız.

Firmamız bünyesinde şu an için konuşulan diller ise; Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça, Ukraynaca, Afrika dillerinin birçoğu, İbranice, Gürcüce, Shavili dir.

Ayrıca firmamız ithalatçı firmalara, Türkiye sınırları içinde, mevzuattan, firma bilgisine, ürün pazarlarından, müşteri araştırmalarına kadar tüm konularda danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

Burak DÖLEK DIŞ TİCARET firmasının sahibi Burak DÖLEK, ürünlerini sattığı firmaların birçoğunun yönetiminde veya ihracat- ithalat bölümlerinde şirket vekili olarak görev yapmaktadır.

http://www.burakdolek.com.tr

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.
EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe